nxansi e msusja

Shko poshtë

nxansi e msusja

Mesazh nga Emir prej Wed Oct 22, 2008 8:52 am

Po e pyet mësuesja një nxënës: thuaj disa emra të njerëzve të famshëm? Nxënësi po i përgjigjet P.Sh. Ronaldo, Ronaldinho , Zidane , Makay etj. Mësuesja po i thotë: Po a e njeh Pikason Moxartin Shekspirin etj .Dhe nxënësi po i përgjigjet jo mësuese nuk i njohë lojtarët rezervë.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi