Bin ladeni dhe politikanët kosovarë

Shko poshtë

Bin ladeni dhe politikanët kosovarë

Mesazh nga Emir prej Wed Oct 22, 2008 8:46 am

I she BIn Lladeni liderët tane duke folur keq për të, dhe e pyet kshilltarin e vet kush janë këta, ai i thotë janë liderët e Kosovës.Mandej e pyet Bin Lladeni, a ka ndërtesa të mëdha në Kosovë, kshilltari përgjigjet JO, mirë thotë Bin Lladeni, ngjitja pllugjtë aeroplanave e shkoni e livrone KOSOVËN...
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi