Miqtë barcoleta

Shko poshtë

Miqtë barcoleta

Mesazh nga Admin prej Sat Oct 11, 2008 10:55 am

Pas një miqësie shumë të gjatë, një ditë miku e pyet mikun:
- Më thuaj sinqerisht miku im, a ke fjetur ndonjëherë me gruan time?
Ky i hidhëruar mbrohet:
- Si mund ta mendosh këtë, kurrë nuk e kam bërë një gjë të tillë!
- Gabon, gabon, miku im. Do të shohësh, e imja është më e mirë se e jotja!

Më vonë
Pyet Artani drejtorin e një firme:
- Sa mund të fitoj nëse punësohem tek ju?
Drejtori:
- Në fillim 200 euro, më vonë deri në 500 euro.
Artani:
- Mirë shumë, atëherë po vij më vonë!

Shpirti
I troket Hysenit vdekja në derë:
- Kam ardhur për shpirtin tënd.
Hyseni kthehet, dhe bërtet:
- Mira, shpirt, po të kërkon dikush.


--------------------------------------------------------------------------------

- Gruaja u krijua nga brinja e Burrit ..
E jo nga këmba për të qenë e shkelur,
as nga koka për të qenë më e ngritur se Burri .
Por nga ana (krahu)...Brinjët për të qenë e Mbrojtur
dhe afer Zemrës për të qenë e Dashur ...
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi