Gruaja në ankand shet shtëpinë dhe veten

Shko poshtë

Gruaja në ankand shet shtëpinë dhe veten

Mesazh nga H-king prej Wed Oct 22, 2008 8:04 amNjë grua amerikane nga Florida, e cila punon si shitëse e patundshmërive, është duke provuar të shes shtëpinë e saj dhe në të njëjtën kohë të gjejë një burrë, prandaj ka publikuar një shpallje interesante në faqen e njohur botërore për ankande "eBay" ku si paket ofron shtëpinë dhe veten.
Deven Traboscia, e shkurorëzuar që tetë vite, i është kthyer internetit me shpresë se do të gjejë burrin e nevojshëm.

Shtëpi në Florida. “Nëse dëshiron të jetësh në botën e ëndrrave dhe të përjetosh dashurinë e vërtetë si prej përrallave, atëherë unë jam grua për ty. Dërgo menjëherë paraqitjen tuaj nëse dëshironi të bëni për vete një grua me prejardhje nga Evropa", thotë ajo në shpallje.

Traboscia thotë se veçmë i është lajmëruar një mashkull i interesuar nga Italia, i cili planifikon që së shpejti t’i vije në vizitë.

Çmimi fillestar në ankand për shtëpinë dhe zonjën së bashku është vetëm 99 centë, mirëpo pritet se mund të arrijë shumën prej 500.000 dollarë.

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi