Shtiret si i verbër 40 vjet, për shkak të pensionit invalidor

Shko poshtë

Shtiret si i verbër 40 vjet, për shkak të pensionit invalidor

Mesazh nga H-king prej Wed Oct 22, 2008 7:55 am

Bashkëngjitje 554
Italiani shtatëdhjetëvjeçar, i cili 40 vjet është shtirur se është i verbër për të marrë pensionin invalidor, është kapur duke vozitur automjetin e tij, kanë njoftuar mediat italiane.

Shefi i policisë në qytetin Spezia në veri të Italisë, Massimo Giaramita ka thënë se policët gjatë kontrollit rutinor kanë ndalur “një person shumë nervoz”, pas së cilës i kanë kontrolluar regjistrin e tij të shëndetësisë dhe janë habitur kur kanë parë se në të shkruhet se ai është 100 për qind i verbër.

I arrestuari nga ish punëdhënësit e tij gjatë 40 vjetëve të fundit ka marr pensionin invalidor dhe beneficione tjera.

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi