10 Vjet pa i Prere Floket

Shko poshtë

10 Vjet pa i Prere Floket

Mesazh nga Haris prej Wed Oct 22, 2008 7:48 am


Një australian ka pohuar se ai nuk i ka prerë flokët dhe nuk është rruar për më shumë se një dekadë.
Flokët dhe mjekra “fluturuese” e Phil Moore, janë bërë një atraksion në Elmhurst të Victorias.

42-vjeçari ka thënë se nuk e ka rregulluar veten për një periudhë kohore prej dhjetë vitesh, ndërsa duke menduar se sa të tmerrshëm janë berberët lokalë, ai as nuk e ka plan ta bëjë një gjë të tillë.

Fansi numër një i Philit është djali i tij i vogël, Blake, i cili është munduar ta kopjojë stilin e flokëve të babait të tij. Mirëpo, ai duhet të kalojë një kohë të gjatë për t’ia arritur këtij qëllimi.
__________________
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi