5-vjecari largohet nga shtepia. Do te ngiste vetem nje avion

Shko poshtë

5-vjecari largohet nga shtepia. Do te ngiste vetem nje avion

Mesazh nga Haris prej Wed Oct 22, 2008 7:47 am

Nje pesë vjecar polak aventurier eshte gjetur teksa perpiqej te shkonte tek avioni. Mikolaj Sobolevski, 5 vjec, ka hapur deren e shtepise dhe ka ndaluar nje autobuz qe kalonte aty, per ta cuar ne aeroportin e Okecies ne Varshave. Ai u vu re nga policet vetem kur eshte ndaluar ne stacionin e nisjes.

Nje polic tregoi se "Ai na tha qe e ema punonte afer aeroportit dhe qe ai gjithmone ka dashur te fluturoje me avionet qe i ka pare gjithnje nga zyra". Prinderit e tij u gezuan kur e pane serish, por kjo nuk do te thote neglizhence nga ana e tyre.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi