Anglezi qe jeton me 5 veshka

Shko poshtë

Anglezi qe jeton me 5 veshka

Mesazh nga Haris prej Wed Oct 22, 2008 7:45 am

Një person nga Hamiltaon sapo ka zbuluar se ka pesë veshka, në vend të dy të zakonshmeve. Brigham Nordstrom, 28-vjeçar, e zbuloi këtë kur u shtrua në spital për infeksion në veshka. “Doktorët më bënë në skan. Pastaj më bënë një tjetër. Më gjetën një veshkë dyshe dhe një treshe. Veshka dyshe ka dy pjesë dhe ajo treshe ka tre pjesë, që do të thotë se zoti Nordstrom ka pesë veshka gjithsej. Me gjithë pjesët e pazakonta, Nordstrom thotë se gjatë këtyre viteve nuk ka kuptuar asgjë. Doktorët i thanë se nuk ka pse të shqetësohet.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi