Gëlltitë unazën e fshehur të fejesës

Shko poshtë

Gëlltitë unazën e fshehur të fejesës

Mesazh nga Haris prej Wed Oct 22, 2008 7:41 am

Një gruaje kineze i ka rënë të fikët pasi që rastësisht ka gëlltitur unazën e fejesës të cilën i dashuri i saj e kishte fshehur në tortë për ta befasuar.

Zotëriu Chen, nga qyteti Xinyan Town, ka thënë së është inspiruar nga filmat romantikë në të cilët meshkujt fshehin unazat e fejesën në torta dhe u japin ato të dashurave të tyre.

"E imagjinova befasinë në fytyrën e saj, të përzier me lumturi", ka thënë ai me pishman për Southeast Morning Post.

Në vend të saj, e dashura e tij, Wen, është alivanosur kur e ka parë Chenin të ulët në gjunjë.

"E kuptova se sapo e kisha gëlltitur unazën pasi që e kisha gojën përplot me tortë", ka thënë ajo.

Chen ka thirrur policinë, të cilët menjëherë e kanë dërguar Wenin në spital. Doktorët kanë përdorë një kateter për t’ia nxjerrë unazën nga stomaku.

Me tu këndellur nga alivanosja, Wen ka pranuar ofertën për martesë të Chenit.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi