Theron: Burrat janë më të ndershëm

Shko poshtë

Theron: Burrat janë më të ndershëm

Mesazh nga Benjamin prej Wed Oct 22, 2008 6:44 am


Aktorja seksi Charlize Theron, thotë se ndihet shumë mirë falë të dashurit të ri, aktorit Stuart Townsend, të cilin ajo e quan "burri im".

“Ai ёshtё njeriu i vetëm qё ishte në gjendje të më kuptonte se çfarë unë jam në të vërtetë, se sa brishtësi ka brenda meje ", thotë Charlize për Stuart.

Theron rrëfen se për të është shumë e lehtё të flasë si me femrat ashtu edhe me meshkujt, por se meshkujt janë mё tё sinqertё.

“Megjithatë shpesh gratë bëhen armiket më të mëdha dhe flasin shumë pas shpine. Në këtë sens meshkujt janë më të sinqertë dhe më të ndershëm”, thotë Theron.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi