Edhe Eminem mbështet Obaman

Shko poshtë

Edhe Eminem mbështet Obaman

Mesazh nga Metalica prej Tue Oct 21, 2008 11:28 pm

Edhe Eminem mbështet Obaman
Reperi Eminem e ka mbështetur kandidatin për president Barack Obama në rrugën e tij drejt Shtëpisë së Bardhë, me shpresën se ai do t’i përmirësojë gabimet e presidentit aktual.

Këngëtari i hitit “Stan” ka pohuar se SHBA-të kanë nevojë për ndryshime dhe se personi i duhur për të ndryshuar diçka është kandidati demokrat.

“Do të votoj për Barack Obaman. Nuk dëshiroj të flas më shumë në lidhje me politikën sepse nuk jam i aftë në këtë sferë, mirëpo e di se kemi nevojë për ndryshime, dhe mendoj se Barack do të na mundësojë të marrim frymë lirshëm”, ka thënë Eminem.

Metalica
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 16
Age : 23
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.kosovabux.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi