Barcoleta Martesash

Shko poshtë

Barcoleta Martesash

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 5:53 pm

Takohen dy miq, nga ke qene i thote njeri?
Tjetri -sapo u ktheva nga afrika..
i pari -po pse shkove ,cbere ndonje gje të bukur ne Afrike?...Po ja ja kthen ky festova dy vjetorin e marteses ...
Ah me të vertete, ta marre dreqi i thote qe mbas dy vjetesh martese dhe me vrap
ne Afrike ti ...po kur të arrish ne pervjetorin e 25 çdo besh atehere ??

Ndoshta do shkoj ta rrimar -ia kthen ky?
__________________

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi