barsoleta

Shko poshtë

barsoleta

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 5:48 pm

Brusha

Flasin dy policë:
- Dje e bleva një brushë për WC.
- Edhe?
- Epo si të them, diqysh me letër më lehtë më dukej...
Gjasa

Vjen njëri në vizitë tek miku i tij në spital, dhe pyet motrën medicinale:
- A ka more ky miku im ndonjë gjasë?
- Nuk do të thosha që po... nuk është tip i imi!, ia kthen ajo.
Patatet

Nxjerrin Faza e Ziza patate, kur Faza e i kap dy patate dhe thotë:
- Kështu janë herdhet e Rrustës tim!
Ziza:
- Kështu të mëdha a?
Faza:
- Jo valla, kështu të palara!
Siguria

Flasin dy biondina:
- A ke dëgjuar se pastruesin tonë të oxhaqeve e ka shtypur automjeti?
- Katastrofë! Nuk kemi mbetur të sigurta më as në kulm!, ia kthen tjetra.
Olimpiada

Rri shtrirë gjyshi në krevat dhe shikon Olimpiadën, derisa gjyshja i thotë:
- Ti sigurisht do të kishe dëshirë që seksi të jetë disiplinë olimpike, dhe të marrësh pjesë çdo katër vite.
Seksi treshe

Pyet Shuli Rrustën:
- Allahile Rrustë, a ke qejf të bësh seks në treshe?
- Normal, morë budalla, kush nuk ka qejf, ia kthen Rrusta.
Shuli i thotë:
- Atëherë ngutu shpejt e shko në shtëpi.
Liga e Kampionëve

Pyet mësuesja Shulin:
- Shul, sa është larg Plutoni prej Diellit?
- Aq sa është larg KF Flamurtari prej Ligës së Kampionëve.
Jarania

Vjen Rrusta në shtëpi dhe e gjen në krevat me jaranin e tij më të mirë.
Pa iu trembur syri, nxjerr revolen dhe e vret.
Faza e shikon dhe i thotë:
- Ehh, more Rrusta jem, në ja fillofsh ti kështu, paske me mbet pa asnjë jaran!
EURO 2012

Pyet njëra biondinë tjetrën:
- Çfarë mendon ti, kush do ta fitojë kampionatin evropian 2012?
- Ma merr mendja Brazili – ia kthen tjetra.
Skënderbeu

Vjen një fshatar i vjetër në Prishtinë, dhe pyet një polic se ku gjendet Skënderbeu?
- A more mixhë, po edhe budalla më i madh e di këtë punë!
- Po bre mixhë, po pikërisht për këtë po të pyes ty – ia kthen fshatari

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi