Gjirafa organizon ikjen nga cirkusi

Shko poshtë

Gjirafa organizon ikjen nga cirkusi

Mesazh nga enes prej Tue Oct 21, 2008 5:34 pm

Pesëmbëdhjetë deve, dy zebra dhe disa lama kanë ikur nga cirkusi i cili ka qenë duke u organizuar në Amsterdam.

"Dyshojmë se gjirafa i ka hapur dyert”, thuhet në deklaratën për shtyp të lëshuar nga policia holandeze.

Kafshët, megjithatë, nuk kanë shkuar larg, por janë kapur dhe janë kthyer në cirkus.
__________________
avatar
enes
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 80
Age : 24
Location : Rahovec
Registration date : 19/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi