Dalin ne treg kepucet prej bari

Shko poshtë

Dalin ne treg kepucet prej bari

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 21, 2008 5:29 pm

Nëse dëshironi të ndjeni barin e freskët në këmbë gjatë gjithë ditës, atëherë duhet të provoni këto pantofla që rrisin bar të vërtetë në shputa. Fijet e barit kanë një gjatësi prej 10 centimetrash dhe janë ngjyrë të gjelbër. Nëse mbahen me kujdes, bari duhet të zgjasë për të paktën katër muaj i freskët. Moto e kompanisë që i prodhon është “I keni ujitur këpucët kohët e fundit?” Ky është promocioni i kompanisë “Krispy Kreme”, e cila në të vërtetë nuk merret me prodhimin e këpucëve, por me atë të ushqimeve. Pantoflat e veçanta janë të limituara në numër dhe janë vetëm për klientët e petullave “Krispy Kreme”.
__________________
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi