E detyrojne te martohet kater here, perfundon ne spital

Shko poshtë

E detyrojne te martohet kater here, perfundon ne spital

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 21, 2008 5:28 pm

Një arab saudit ndodhet në spital pasi prindërit e tij të divorcuar e kanë detyruar të martohet katër herë brenda gjashtë muajve. Beteja ka filluar kur babai i tij ka insistuar që ai të martohej me një vajzë nga fisi i tij. Ndërsa nëna e djalit në shenjë hakmarrje e ka urdhëruar atë që të martohet me një vajzë nga fisi i saj. Por sërish babai i djaloshit nuk ka qenë i lumtur me balancimin e fuqisë kështu që ka insistuar që i biri të merrte dhe një grua të tretë nga fisi i tij. Mirëpo nëna nuk mund të lejonte që të mbetej në hijë dhe i kërkuar djalit që të merrte dhe një nuse tjetër nga fisi i saj. Djali gjendet tani në spital ku i është nënshtruar trajtimit psikologjik.
__________________
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi