Adoleshentja shpeton pas renies nga kati i 14-te

Shko poshtë

Adoleshentja shpeton pas renies nga kati i 14-te

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 21, 2008 5:25 pm

Një vajzë 12-vjeçare, e cila ra 14 kate poshtë në oxhaku në apartamentin e saj në Nju Jork, shpëtoi nga grumbulli me blozë në fund të tij. Grace Bergere pësoi vetëm një lëndim të lehtë pasi ra në 60 cm blozë në fundin e kaldajës të ndërtesës në zonën West Village. Ajo ftoi kushërirën, që e vizitori, të admironin pamjen nga lumi Hudson. Babai i saj e përshkroi situatën si “një mrekulli”. Kujdestari i ndërtesës tha se ndihej shumë i lumtur që s’e kishte pastruar oxhakun. Grace dhe kushërira e saj u ngjitën në tarracë për të parë platformën, dhe një veprim i pakujdesshëm bërë që ajo të bjerë.
__________________
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi