Therret policine se nuk i pelqeu sanduici

Shko poshtë

Therret policine se nuk i pelqeu sanduici

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 21, 2008 5:25 pm

Një klient i pakënaqur i restorantit “Subway” njoftoi urgjencën, jo një herë, por në dy raste, për t’iu ankuar policisë se sanduiçin nuk ia kishin bërë mirë. Reginald Peterson njoftoi zyrën e sherifit në Jacksonville, me shpresën se policia do t’ia kishte përgatitur sanduiçin ashtu siç e pëlqente. Pak kohë më vonë, Peterson kontaktoi me zyrën e sherifit përsëri, për t’u ankuar se policia nuk ishte shfaqur ende. Ai u tha policisë se ishte “shumë i inatosur” dhe “i ofenduar”, pasi punonjësi që kishte bërë sanduiçin nuk e kishte bërë siç duhet. Dëshmitarët brenda restorantit thanë se Peterson filloi të ulërakë.
__________________
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi