Lindin ne te njejten date ne maternitet, martohen 22 vite me pas

Shko poshtë

Lindin ne te njejten date ne maternitet, martohen 22 vite me pas

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 21, 2008 5:24 pm

Një çift anglez do të martohet këtë fundjavë, 22 vite nga dita që kanë lindur pranë njëri-tjetrit në të njëjtin pavion spitali.

Kelly Robinson dhe Dale Wilson kanë lindur disa orë larg njëri pas tjetrit në “Northampton General Hospital”, dhe nënat e tyre i kishin shtretërit pranë. Ata kanë bërë jetë të ndara, por u njohën përmes një miku të përbashkët në viti 2006, plot 20 vite nga dita që kur janë “njohur” për herë të parë. Por çifti e kuptoi lidhjen kur nënat e tyre u bashkua dhe filluan të flisnin për lindjet e tyre. “Më duket sikur jemi një jetë që njihemi”, thotë zonjusha Robinson.
__________________
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 23
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi