70 per qind e atleteve ne Pekin pine duhanin

Shko poshtë

70 per qind e atleteve ne Pekin pine duhanin

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 21, 2008 5:23 pm

Disa atletë i tremben smogut në Pekin. Disa të tjerë qetësohen, çlodhen dhe pinë ndonjë cigare. Ndërkohë që shumë lojtarë meditojnë, dëgjojnë muzikë ose qetësojnë nervat, disa peshëngritës që stërviten në Pekin provuan të ndezin ndonjë cigare. “Do të thotë sa 70 nga 100 atletët e fshatit olimpik pinë duhan”, thotë peshëngritësi italian, Giorgio de Luca, ndoshta duke e ekzagjeruar pak. Peshëngritësi, me pamje të lumtur dhe të çlodhur, doli nga palestra me kafe dhe cigare në dorë, duke mos e përfillur shikimin kritikues të trajnerit.
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi