Cifti martohet ne krahet e dy aeroplaneve

Shko poshtë

Cifti martohet ne krahet e dy aeroplaneve

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 21, 2008 5:22 pm

Një çift guximtar u martua në 1 mijë këmbë lartësi, në krahët e dy aeroplanëve.

Famulltari George Brigham kreu ceremoninë e martesës së Darren McWalters, 24-vjeçar, i cili ishte lidhur në majën e krahut të një aeroplani, ndërsa gruaja 23-vjeçare, Katie Hodgson, e veshur me fustanin tradicional, ishte në krahun tjetër të një avioni identik.

George Bringham ishte në aeroplanin e tretë, para të dyve dhe martoi çiftin duke folur përmes altoparlantëve. Ceremonia, e cila është pezulluar dy herë për shkak të motit të keq, ndodhi në fushën Rendcomb, pranë Cirencester në Gloucestershire
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi