Femrat shpenzojne 3 vjet jete, per tu bere te bukura

Shko poshtë

Femrat shpenzojne 3 vjet jete, per tu bere te bukura

Mesazh nga Haris prej Tue Oct 21, 2008 5:20 pm

Femrat shpenzojne 3 vjet nga jeta e tyre vetem per t’u bere te bukura, ndersa burrave i duhet t’i presin per 3 muaj.

Kjo eshte zbuluar nga nje studim i kryer nga nje shtepi britanike e prodhimeve te produkteve te bukurise.

Per nje mbremje jashte, nje femre i duhen 72 minuta per t’u pergatitur: 22 minuta per t’u lare, 7 minuta per kremin, 23 per floket, 14 per t’u trukuar dhe 6 minuta per t’u veshur. Kerkimi merr parasysh vetem nje te dale ne jave, por ne qofte se dilet 2 here, shtohen 10 muaj jete.
__________________
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi