Mp3 Player me i vogel ne bote

Shko poshtë

Mp3 Player me i vogel ne bote

Mesazh nga Haris prej Tue Oct 21, 2008 5:19 pm

“Ta453” qe ka formën e nje kubi konsiderohet njëri ndër Mp3 player më të vegjël në botë (24×24×24 mm), ka një memorie prej 2 GB për muzikë dhe nje radio qe punon ne frekuencen FM, eshte i pajisur me bateri ne litium 3.7V i cili ofron disa orë muzikë pa nevojen e rimbushjes se saj (rreth 200 orë muzikë).

Ai eshte i paisur me USB adapter (pershtates) i cili lehtëson shumë lidhjen me kompjuterin për të cilin nuk nevojiten driver-at (ndihmojne PC ne njohjen e paisjeve te jashtme qe lidhen ne te).

Lexon një numër të madh file-sh si MP1, MP2, MP3, WMA, ASF, WAV. Gjithashtu përmban edhe shtatë equalizer (filter muzikor): normal, pop, rock, classic, soft, jazz dhe bass. “Ta453″ me formen e tij kubike mund ta gjeni me cmimin e 99.95 dollarëve
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi