Shet apartamentin me gjithe njerkun se ai nuk do te levize

Shko poshtë

Shet apartamentin me gjithe njerkun se ai nuk do te levize

Mesazh nga Haris prej Tue Oct 21, 2008 5:16 pm

Një grua po shet apartamentin së bashku me gjithçka që përban, ku përshihet dhe njerku i saj kokëfortë që refuzon të dalë. Avokatja suedeze mori në trashëgim apartamentin në katin e fundit kur nëna e saj vdiq disa vite më parë, dhe tani kërkon ta shesë.

Por e ka të pamundur ta bindë njerkun të largohet nga prona, e cila ka pamje nga distrikti Sodermalm i Stokolmit, edhe pse ka një urdhër gjykate që e detyron të largohet. Kështu, gruaja thotë se apartamenti do t’i shitet atij që ofron më shumë, i pajisur me gjithçka, përfshirë edhe njerkun.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi