Arrestohet ne diten e dasmes se martohet me personin e gabuar

Shko poshtë

Arrestohet ne diten e dasmes se martohet me personin e gabuar

Mesazh nga Haris prej Tue Oct 21, 2008 5:15 pm

Një person nga Batavia u arrestua në ditën e dasmës, pasi policia kuptoi se urdhri i mbrojtjes që ishte vendosur nga nusja ishte ende në fuqi. Timothy T. Cole, 45-vjeçare disa javë më parë është zënë me të fejuarën 34-vjeçare.

Fqinjët njoftuan policinë për shkak të zënkave me zë të lart. Kur policia mbërriti dhëndri u dërgua në rajon, dhe policia urdhëroi Cole të mos i afrohej të fejuarës së tij, gjashtë javë para dasmës. Edhe pse polici nuk bëri të ditur shumë detaje, kjo ishte hera e dytë që Cole dhunonte urdhrin e gjykatës. Ai duhet të dalë në gjykatë nesër në mëngjes, ndërsa gruaja nuk akuzohet për asgjë.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi