Gjera te cuditshme Te Shumta ..

Shko poshtë

Gjera te cuditshme Te Shumta ..

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 5:10 pm

Del në shitje shtëpia e parë për alienët

Një shtëpi mali ka dalë në ankand në Tenesi, SHBA por për shkak të formës së saj si disk fluturues të zotët nuk duan t’ia sheshin ndonjë banori të Tokës, por preferojnë jashtëtokësorët. Shtëpia “zbriti” në malin Signal të Chattanooga-s në vitin 1970, atëherë kur regjisorët e filmit “Star Trek” xhiruan serinë e parë. Shtëpia qarkore, ultramoderne në kohën kur u ndërtua, është e rrethuar me dritare të vogla katrore dhe prozhektorë, dhe qëndron në gjashtë këmbë. Ajo është shumë katërshe, me tre dhoma, dy banjë dhe me shkallë për të hyrë, të cilat hapem me shtypjen e një butoni. Oferta fillestare është 100 mijë dollarë.

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi