Mbijeton rënien prej rreth 30 metrash

Shko poshtë

Mbijeton rënien prej rreth 30 metrash

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 5:09 pm

Një burrë polak i ka mbijetuar rënies nga maja e një ndërtese nëntë-katëshe duke rënë mbi dyshekët e vjetër të fqinjit.
Nafakalia Tom Sobieski, 39-vjeçar, ka rënë nga pothuajse 30 metra lartësi pasi që ka rrëshqitur nga ballkoni i ndërtesës së tij në qytetin Sopot, në bregdetin baltik.

Por ai ka pësuar me vetëm një krah të thyer dhe një bri, pasi që ka rënë në dyshekët e hedhur.

Një zëdhënës i shërbimit të ambulancës, e cila e dërgoi atë në spital ka thënë: "Dikush i kishte hedhur tre dyshekë dhe i kishte lënë të shtrirë përtokë me qëllim që t’i largojë më vonë”.

"Ata amortizuan rënien e tij, e edhe pse ai mbeti me disa brinjë të thyer prapëseprapë mbetet një individ shumë me fat", ka përfunduar zëdhënësi.

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi