Ketu Kuriozitete te shumta ..

Shko poshtë

Ketu Kuriozitete te shumta ..

Mesazh nga Benjamin prej Tue Oct 21, 2008 5:03 pm

Mbreti shqipëtarë Zogu ka tymosur 240 cigare në ditë ?


Se shkrimtari Balzac ka pirë kafe në ditë dhe ka vdekur si pasojë e helmimit me kofeinë?


Ne SHBA 1/3 e zezakeve mes 20-29 vjeç jane ne burg ose nen hetim.


Nje mashkull harxhon mesatarisht 3350 ore duke u rruajtur e qethur.

Shteti me me teper rruge te asfaltuara eshte Franca.

Ne trupin e njeriut muskuli me i forte eshte gjuha.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi