102-vjecarja, perdoruesja me e vjeter e internetit

Shko poshtë

102-vjecarja, perdoruesja me e vjeter e internetit

Mesazh nga Haris prej Tue Oct 21, 2008 5:01 pm

Ivy Bean feston ditëlindjen e 102-të, por jetëgjatësia e saj nuk është fakti që e bën të veçantë. Ajo është përdoruesja më e moshuar e internetit dhe adresës “Facebook”. Ivy Bean vendosi se kishte ardhur koha të dilte “online”, kur mësoi për këtë adresë përmes stafit në shtëpinë e të moshuarve ku jeton.

Karriera e saj bëri që profili të jetë i mbushur me aktivitete interesante që ka bërë në jetë. Tani këtë e përdor për të mbajtur lidhje me miqtë dhe familjen. Ivy thotë për “The Sun”: “Dëgjova për “Facebook” dhe doja të dija se çfarë ishte. Më pëlqen të jem “online” s’e përtoj të shkruaj me stilolaps”.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi