Kuriozitete & Zbulimet e fundit në botë

Shko poshtë

Kuriozitete & Zbulimet e fundit në botë

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 4:48 pm

Kuriozitete & Zbulimet e fundit në botë


Gjendet ne akullnajat e Siperis nje i vogel Mamuth pas dhjete mije vjetesh.
eshte i gjate rreth 1.30 m dhe peshon 50 Kg,
Akulli e ka mbajtur ate komplet pa u demtuar.


H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi