11

Shko poshtë

11

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 4:43 pm

Lexo me poshte dhe shiko cfare llogaritjesh kane bere, interesant!!!!!!!!!!
Vërtetë aktualisht është shum tronditëse!!(Sidomos pjesa e fundit, por lexoje së pari të tëren)

>1. New York City ka gjithsej 11 germa

>2. Afghanistan ka gjthsejë 11 germa.

>3. Ramsin Yuseb (Terroristi i cili ka kërcënuar se do t'i shkatrrojë kullat binjake në vitin 1993) poashtu ka gjithsejë 11 germa.

>4. George W Bush poashtu ka 11 germa. Kjo mund të jetë një koinçidencë e thjeshtë, por i ben gjërat më interesante këtu:

>1) New York është Shteti i 11-të.

>2) Aeroplani i parë i cili është përplasur për kullat binjake ka qenë fluturimi numër 11.

>3) Fluturimi numër 11 ka bartur 92 persona (9+2=11).

>4) Fluturimi numër 77 i cili po ashtu është përplasur për kullat binjake ka bartur 65 udhëtarë (6+5=11)

>5) Tragjedia ka ndodhur me 11 Shtatorë, apo ashtu siqë tani është e njohur 9/11 (9+1+1=11)

> 6) Kjo datë është e ngjajshme me numrin e emergjences së servisit telefonik 911 (9+1+1=11)

>Një koinçidencë e plotë apo jo??:

>1) Numri total i viktimave në avionët e rrëmbyer ka qenë 254 (2+5+4 =11).

>2) 11 Shtator-i është dita e 254 me radhë në vitin kalendarik. Prap kemi (2+5+4=11).

>3) Bombardimi i Madridit ka ndodhur me 3/11/2004 (3+1+1+2+0+0+4=11).

>4) Tragjedia e Madridit ka ndodhur 911 dite (9+1+1=11) ditë pas incidentit të kullave binjake.

>Tani kjo është ajo që gjërat i bënë të mbinatyrëshmë (të frikëshme):

> Simboli më i njohur për SHBA-të, pas yjeve & shiritave, është Shqiponja.

> Vargjet më poshtë janë të marrura nga Kurani, libri i shenjte Islamik:

> 'Pasi që është e shkruar se një bir Arabie do ta zgjoi Shqiponjën

> Frikësuese. Tërbimi i Shqiponjës do të bie mbi tokat e ALLAHUT përderisa disa popuj të shëndruar në dëshprim akoma më të kënaqur: për tërbimin e Shqiponjës Frikësuese pastruan tokat e ALLAHUT dhe aty ka pasur PAQE. Ky citat është numër 9.11 nga KURANI.

>Akoma nuk jeni të bindur për këtë? ?!

>Provojeni këte dhe shikoni se si do të ndjeheni pastaj. Mua më janë ngritur flokët përpjetë nga kjo:

> Hapeni Microsoft Word dhe bëni si më poshtë:

>1. Shkruani me të mëdha Q33 NY. Ky ka qene numri i fluturimit të avionit të parë që ka goditur kullat binjake.

>2. Selektojeni këte:- Q33 NY

>3. Shëndrojeni shkrimin në madhësinë 48.

>4. Shëndrojeni shkrimin actual në WINGDINGS dhe do të fitoni një pamje interesante, krejt lehte e kuptueshme

c'po mendoni tani ???

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi