Kafshimi i miut zgjon zjarrfikësin që flinte në stacion

Shko poshtë

Kafshimi i miut zgjon zjarrfikësin që flinte në stacion

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 4:42 pm


Një stacioni të zjarrfikësve në Glens Falls të New Yorkut i vjen era minj pasi që njëri prej tyre ia ka kafshuar hundën zjarrfikësit gjumash.
Nënkryetari i Glens Falls, John Diamond, ka thënë se zjarrfikësi është zgjuar nga gjumi të shtunën me një dhimbje dhe ka parë gjak si dhe “dy shenja të vogla kafshimi” në hundën e tij.

Zyrtarët thonë se zjarrfikësi është injektuar me tetanus dhe antibiotikë dhe tanimë është kthyer në punë.

Stacioni i zjarrfikësve do të punojë me orar të shkurtuar pasi që një shfarosës i minjve dhe zyrtarët mjekësorë shtetërorë janë duke punuar për të larguar minjtë.

Në ndërkohë, janë mbyllur edhe pjesët e gjumit dhe ushqimit në stacion

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi