Dennis Abner - Njeriu mace

Shko poshtë

Dennis Abner - Njeriu mace

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 4:40 pm


Emri: Catman (njeriu mace)
Emri i vjeter: Dennis Abner
Ne moshen 23 vjecare Dennis Abner pa nje enderr ne te cilen nje indian i tregonte se duhet te ndiqte “rrugen e tigrit”. Qe prej asaj dite mori ate rruge derisa arriti te behej ky qe eshte sot: “njeriu mace”.
Tatuazh pas tatuazhi, operacion pas operacioni, Dennis ne 25 vjet ka shpenzuar rreth 150.000 dollare per t’u shnderruar ne nje “njeri mace” te vertete.


Pervec kesaj, ai ka harxhuar me shume se 2000 ore per te mbuluar gati te gjithe trupin me tatuazhe, per te mbjelle mustaqet dhe per te ribere dhembet. Gjithashtu ai perdor lente per syte qe e bejne t’i ngjaje edhe me shume nje maceje te vertete.

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi