te rejat e forumit

Shko poshtë

te rejat e forumit

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 4:15 pm

a do te behet transformimi nga www.vizioni.albanianforum.net ne www.vizioni.com
sa do te qendroj ky forum dhe a do te kete te rejat e tjera si shperblime
foruma tjera kategori Question

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 23
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PO

Mesazh nga Benjamin prej Sun Oct 26, 2008 11:07 am

Pergjigja e ketyre pyetjeve tua eshte "PO".
Ky forum do te qendroj derisa dikush do te na HACKOJ ateher nuk do te jet me po shpresojm qe edhe po te ndodh ajo ne prap do te mundohemi ta kthejm.

Shpresoj qe isha i Kuptimt. Very Happy
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: te rejat e forumit

Mesazh nga 1ardit prej Wed Feb 03, 2010 6:05 am

o mos tjav nin se numer 1 jeni veq vazhdoni

1ardit

Numri i postimeve : 5
Age : 26
Registration date : 02/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: te rejat e forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi