Jehona dhe Adelina përsëri shoqe?

Shko poshtë

Jehona dhe Adelina përsëri shoqe?

Mesazh nga Fikret prej Tue Oct 21, 2008 1:19 pm


Adelina ThaçiJehona dhe Adelina përsëri shoqe?
Përkundër spekulimeve nëpër media se dy këngëtaret, Jehona Sopi dhe Adelina Thaçi, nuk flasin mes vete, ato janë parë duke pirë kafe së bashku në Prishtinë.

“Kosova Press” ka bërë një fotografi ku ato shihen së bashku të shoqëruara edhe me këngëtare tjera të estradës kosovare.

Kohë më parë këngëtaret kanë qenë mikesha të mira me njëra-tjetrën, mirëpo për arsye të panjohura ato i kishin ftohur marrëdhëniet e tyre, të cilat siç duket tash dëshirojnë që t’i ripërtërijnë.
Vërejtje: vizioni e mban të drejtën e fshirjes së të gjitha komenteve që nuk i përmbahen temës së artikullit, kanë përmbajtje fyese ose përdoren për promovimin e faqeve të tjera.
Ju falemnderit për mirëkuptim[img]Ju falemnderit për mirëkuptim!

[img]Ju falemnderit për mirëkuptim!

Fikret
Admin
Admin

Numri i postimeve : 367
Age : 24
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.kosovabux.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi