Aniston shtatzënë?

Shko poshtë

Aniston shtatzënë?

Mesazh nga Fikret prej Tue Oct 21, 2008 1:17 pmAniston shtatzënë?
Raportohet se Jennifer Aniston është shtatzënë dhe bart fëmijën e John Mayer dhe se kjo ka qenë arsyeja kryesore e ribashkimit të tyre.

Ish-aktorja e hit serialit komik “Friends” ka vendosur t’ia jep edhe një mundësi lidhjes së saj romantike me Mayer pasi kishte kuptuar se mban fëmijën te tij.

“Jennifer nuk dëshiron të jetë një nënë e vetmuar, prandaj ka vendosur që t’ia jep shansin Johnit të tregohet si prind”, ka thënë një burim i afërt me çiftin.

Vërejtje:vizioni e mban të drejtën e fshirjes së të gjitha komenteve që nuk i përmbahen temës së artikullit, kanë përmbajtje fyese ose përdoren për promovimin e faqeve të tjera.
Ju falemnderit për mirëkuptim!

Fikret
Admin
Admin

Numri i postimeve : 367
Age : 24
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.kosovabux.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

tungat

Mesazh nga Benjamin prej Fri Oct 24, 2008 4:50 pm

qyqy kush eshte shtatzane! Basketball
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi