Victoria: David është i bukur

Shko poshtë

Victoria: David është i bukur

Mesazh nga Fikret prej Tue Oct 21, 2008 1:15 pm

Victoria: David është i bukur
Anëtarja e dikurshme e grupit "Spice Girls", Victoria Beckham, thotë se burri i saj, ylli i futbollit David Beckham, është 'i bukuri', në shtëpinë e tyre.

Victoria dhe futbollisti janë në martesë gati 10 vite dhe kanë tre fëmijë së bashku Brooklyn, Romeo dhe Cruz, ndërsa 34-vjeçarja thotë se në ‘departamentin’ e bukurisë kryeson David.

“Secilën fotografi që e bëj unë duhet që të përgatitem mirë dhe pastaj e marr dhe e gris se nuk më pëlqen, ndërsa fotot e David janë thjesht të mira, sepse ai është i bukur”, ka thënë Posh Spice.


Fikret
Admin
Admin

Numri i postimeve : 367
Age : 24
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.kosovabux.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi