Formula 1, Pole Position per Hamilton

Shko poshtë

Formula 1, Pole Position per Hamilton

Mesazh nga Benjamin prej Tue Oct 21, 2008 1:03 pm

E shtunë, 18 Tetor 2008 09:23

Pole Position per Lewis Hamilton me McLaren-Mercedes ne provat zyrtare per Cmimin e Madh te Kines ne Formula 1.Kimi Raikkonen dhe Fellipe Massa me Ferrarin do te nisen nga vendi i dyte dhe i trete, ndersa kohen e katert me te mire e arriti piloti i Renault-, Alonso.

Gara e vlefshme per Cmimin e Madh te Kines do te zhvillohet neser ne oren 08:00 dhe do te transmetohet direkt nga Top Channel.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi