Fikret Durguti-Fiki

Shko poshtë

Fikret Durguti-Fiki

Mesazh nga Fikret prej Tue Oct 21, 2008 12:59 pm

Hi un Quhem Fikret Durguti Jam Nga kosova Por Jetoj Ne Rahovec Jam 15 Vjeqar Jam Administrator i forumit www.vizioni.albanianforum.net dhe shpresoj se do të kalojm sa ma xix bye bye.... king


Fikret
Admin
Admin

Numri i postimeve : 367
Age : 24
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.kosovabux.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi