Madonna: Jam e vetmuar

Shko poshtë

Madonna: Jam e vetmuar

Mesazh nga Fikreti prej Tue Oct 21, 2008 10:54 am

Madonna: Jam e vetmuar
Ylli i muzikës pop, Madonna, ёshtё duke u ndjerё e vetmuar qё nga ndarja me burrin Guy Ritchie, pasi kёtё ajo u ka thёnё edhe tё pranishmёve nё koncert.

Madonna zbuloi tё mёrkurёn se ajo dhe Ritchie do tё divorcohen pas shtatё vitesh martesё.

Ritchie ёshtё duke vazhduar xhirimin e filmit “Sherlock Holmes” ndërsa kёnёgёtarja po vazhdon me turneun e saj ”Sticky & Sweet”.

“Jam e vetmuar dhe kam nevojё pёr shoqërim”, ka thёnё Madonna para publikut kanadez, para se tё këndojё kёngёn

Fikreti
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi