Real Madrid interesohet pёr Balotellin

Shko poshtë

Real Madrid interesohet pёr Balotellin

Mesazh nga Benjamin prej Tue Oct 21, 2008 4:55 am

E shtunë, 04 Tetor 2008 10:16

Sipas mediave spanjolle, Real Madrid ёshtё duke pёrgatitur tё paguajё 14 milionё funte pёr sulmuesin e Interit, Mario Balotellin.18-vjeçari ka bёrё njё hap mё para nё krahasim me sezonin e kaluar dhe tash shpesh ёshtё nё pёrbёrjen startuese tё trajnerit tё ri Jose Mourinho.

Sipas informatave tё mediave spanjolle, trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster ёshtё impresionuar nga futbollisti i ri i Interit.

Kampioni spanjoll ёshtё i gatshёm tё paguajё rreth 14 milionё funte pёr Balotellin, veçanërisht pas spekulimeve se edhe Chelsea ёshtё interesuar pёr kёtё futbollist.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi