Real Madrid maksimalisht

Shko poshtë

Real Madrid maksimalisht

Mesazh nga Benjamin prej Mon Oct 20, 2008 2:44 pm

E mërkurë, 01 Tetor 2008 00:17

Nga katër grupe të Ligës së kampionëve vetëm skuadra e Realit nga Madridi ka arritur ti tubojë pikët maksimale. Në udhëtimin e tyre në rusi ata mposhtën Zenitin me 2:1.Në kuadër të grupit të fundit H, Real Madridi me golin e Nistelrooy në minutën 31 sigurojë fitoren dhe 3 pikë të reja. Dueli tjetër i këtij grupi në mes të Bate Borisov nga Bjellorusia dhe Juventusit përfundoi me rezultat të barabartë 2:2. Vendësit shumë shpejtë udhëheqen me 2:0 por Juventusi me anë të Iaquintas realizoi dy herë për ta barazuar rezultatin. Me këtë pikë Juventusi gjendet në pozitën e dytë me 4 pikë.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi