Spaleti: Nuk largohem nga Roma

Shko poshtë

Spaleti: Nuk largohem nga Roma

Mesazh nga Benjamin prej Mon Oct 20, 2008 2:22 pm

E mërkurë, 17 Shtator 2008 16:39

Luçiano Spaleti nuk e ka ndërmend të largohet nga posti i trajnerit te Roma, përkundër humbjes befasuese ndaj skuadrës rumune, Kluzh, 2:1 në "Olimpico" në kuadër të rrethit të parë të Ligës së Kampionëve.
Humbja e Romës në këtë ndeshje ka bërë jehonë të madhe dhe është përfolur si një dështim i madh, por sipas Spaletit nuk ka arsye për t'u alarmuar.

"Nuk largohem nga Roma. Na mbetet të angazhohemi më fortë në punën tonë dhe t'i rregullojmë disa gjëra që nuk po na ecin. Ka kohë për analizë dhe për t'u përmirësuar", ka theksuar Spaleti.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi