Benjamin Durguti

Shko poshtë

Benjamin Durguti

Mesazh nga Benjamin prej Mon Oct 20, 2008 6:42 am

Ckemi un quhem Benjamin Durguti Jam nga Rahoveci(qyteti i rrushit) dhe jam antar i staffit "Atmosfer" .
Bye Bye Kalojani Mir tongue Very Happy lol!

avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi