Miley Cyrus dëshiron t’i bëjë krenar prindërit

Shko poshtë

Miley Cyrus dëshiron t’i bëjë krenar prindërit

Mesazh nga b3saR prej Sun Apr 05, 2009 11:25 am


Këngëtarja dhe aktorja tinejxhere Miley Cyrus thotë se nuk do të dëshironte që kurrë t’i zhgënjejë prindërit e saj dhe dëshiron t’i bëjë ata krenarë.
“Gjëja e fundit që do të doja të bëja është të zhgënjej prindërit e mi. Prindërit e nënës time vdiqën kur ajo ishte 18 vjeçare dhe nëse diçka do tu ndodhte prindërve të mi, dua të sigurohem që i kam bërë krenarë”, ka thënë ylli i “Hannah Montana”.

“Mendoj se është gjë egoiste të bësh qejf gjithë kohën në ndeja, veçanërisht nëse keni një të vogël në familjen tuaj. Unë e kam motrën time nëntëvjeçare dhe nuk dua që ajo të shkojë në shkollë dhe njerëzit të qeshen me të”, ka shtuar Cyrus.

b3saR
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 32
Age : 25
Registration date : 19/12/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi