Pussycat Dolls të bashkëpunojnë me Adele

Shko poshtë

Pussycat Dolls të bashkëpunojnë me Adele

Mesazh nga b3saR prej Sun Apr 05, 2009 11:16 am


Vajzat seksi të bendit "Pussycat Dolls" dëshirojnë të bashkëpunojnë me këngëtaren Adele.
Grupi i përbërë nga Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt dhe Ashley Roberts, mendojnë se incizimi i një kënge të përbashkët me këngëtaren britanike do të ishte një gjë shumë e bukur.

“Adele është njëra nga këngëtaret e mia më të preferuara. Të gjithë do të jenë kureshtarë te kuptojnë se çka do të ndodhë nëse ne punojmë së bashku. Mirëpo, unë mendoj se rezultati do të ishte fantastik. Ajo është një gjeni dhe unë i këndoj gjithmonë këngët e saj”, ka thënë Ashley Roberts.

b3saR
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 32
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi