Celulari i parë me tastierë të xhamtë

Shko poshtë

Celulari i parë me tastierë të xhamtë

Mesazh nga b3saR prej Sat Apr 04, 2009 3:28 am


Prapë po vlon industria e celularëve – këtë javë fillon edhe një panair tjetër i dedikuar për këtë segment të teknologjisë komunikuese e informuese (TKI) - ai CTIA Wireless 2009.
Celularin GD900 kompania LG ia ka shfaqur publikut qysh në muajin shkurt të këtij viti në konferencën Mobile World Congress (MWC) në Barcelonë, mirëpo ekskluzivisht si model konceptual. Tani edhe kjo pajisje është e gatshme të vërsulet nëpër tregje.

LG GD900 bie në kategorinë e pajisjeve rrëshqitëse, tastiera e së cilës në tërësi është e përpunuar nga xhami. Pajisja ka lidhje 7.2Mbps HSDPA, ekran tre inçësh të ndjeshëm në prekje, player multimedial dhe karakteristika tjera që përkojnë me këtë lloj të pajisjeve.
GD900 në tregun evropian dhe atë aziatik do të duhej të paraqitej gjatë muajit maj të këtij viti, me çmim tani për tani të panjohur.
Very Happy

b3saR
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 32
Age : 25
Registration date : 19/12/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besim

Mesazh nga besiii prej Sun Apr 05, 2009 3:00 pm

apapa qka ska ne ket jet

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi