omari dhe allmedini

Shko poshtë

omari dhe allmedini

Mesazh nga besiii prej Sat Apr 04, 2009 2:58 am

Ka qen njeher omari i semur dhe dokotori i thot para se me ra me fjet me pi ni tablet per gjum ai pajtohet kur u be nata ate e zen gjumi pas 3 ore e qon allmedini edhe i thot qu o omar se ke harru me pi tableten per gjume

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hahHAHAH

Mesazh nga Haris prej Sat Apr 04, 2009 6:18 am

e fort njeri aa bon edhe kjo
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besim sokoli

Mesazh nga besiii prej Sat Apr 04, 2009 11:51 pm

a Po njeri E fortee Smile

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: omari dhe allmedini

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi