Numrat e telefonave dhe emrin Tuaj?

Shko poshtë

Numrat e telefonave dhe emrin Tuaj?

Mesazh nga besiii prej Sat Apr 04, 2009 2:35 am

p.sh I imi eshte 044-714-825

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi