City do të transferojë tre lojtarë brenda dy ditësh?

Shko poshtë

City do të transferojë tre lojtarë brenda dy ditësh?

Mesazh nga Emir prej Sun Feb 01, 2009 3:25 am
Pasanikët e Manchester Cityt dëshirojnë të shpenzojnë 45 milionë funte brenda 48 orëve të ardhshme.
“Daily Mail” njofton se pronarët e klubit ua kanë dhënë dritën e gjelbër delegatëve të tyre të bëjnë transferimin sulmuesit të Blackburnit, Roque Santa Cruz, portierit të Newcastle, Shay Given, dhe mbrojtësit të Arsenalit, Kolo Toure.

Përfaqësuesit e Cityt janë kthyer në Blackburn për të ofruar afër 20 milionë funte për shërbimet e Santa Cruz, pasi që ofertat e tyre të deritanishme janë refuzuar.

Gjatë të shtunës ata do të bisedojnë me Arsenalin për të fituar shërbimet e Toure për 15 milionë funte, para se të finalizojnë gjërat me portierin e Newcastle, Shay Given.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi